TopPharm: rejestracja leków, wyrobów medycznych, suplementów diety i ŚSSPM / FSMP, doradztwo farmaceutyczne

Rejestracja leków wyrobów medycznych suplementów doradztwo farmaceutyczne Polska

Firmę tworzą byli eksperci Urzędu Rejestracji mający wieloletnie doświadczenie w ocenie dokumentacji i rejestracji w procedurach narodowych, MRP, DCP, procedurze centralnej. Wiedzę tę uzupełnia doświadczenie nabyte w ponad 10 letniej historii firmy i projektach zrealizowanych od etapu planowania i badań poprzez etap tworzenia dokumentacji, do zakończonego powodzeniem prowadzenia procesów rejestracyjnych produktów w większości krajów Europy, ale również w krajach spoza Europy.

Dzięki temu jesteśmy znakomicie zorientowani w aktualnych i przyszłych wymaganiach oraz wszelkich nieopisanych w prawie niuansach i interpretacji wytycznych związanych z rejestracją leków, jak również w realiach dotyczących funkcjonowania instytucji zajmujących się rejestracją.

Oprócz zwykłej usługi związanej z rejestracją leków, wyrobów medycznych, suplementów diety, ŚSSPM/FSMP jesteśmy zatem w stanie pomóc Państwu w przygotowaniu dokumentacji rejestracyjnej, udzielaniu odpowiedzi na merytoryczne pytania Urzędu Rejestracji dotyczące dokumentacji i badań, jak również przewidywać możliwy bieg wydarzeń w zależności od obranych rozwiązań, co znacznie ułatwi Państwu planowanie działań.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.

English German Polish Facebook Linkedin English

Site map

Events

"Rejestracja leków oraz zmiany porejestracyjne teoria i praktyka"
Konferencja rejestracja leków

"Rejestracja leków oraz zmiany porejestracyjne"
Konferencja rejestracja leków i zmiany porejestracyjne

"Re-rejestracja leków oraz zmiany porejestracyjne"
Konferencja zmiany porejestracyjne